Doradca Telefoniczny SIEĆ PLUS

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez rekrutacja.cc (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Doradca Telefoniczny SIEĆ PLUS

Contact Center to niezwykle szybko rozwijająca się branża, która zapewnia zatrudnienie jak i wysokie zarobki.

Warto zdobyć takie doświadczenia pracując w Liberty Poland S. A !

U Nas będziesz pracował:
- w bardzo dogodniej lokalizacji - centrum Chorzowa
- w dogodnych godzinach - grafik ustalany tygodniowo
- otrzymasz podstawę wynagrodzenia - stawka nawet do 12 zł
- a do tego premie - nawet do 2000 zł

Jeśli CHCESZ:

- zdobyć doświadczenie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- mieć możliwość rozwoju osobistego zbudowanego na bazie odpowiedniego systemu szkoleń
- zbudować i ukształtować siebie jako pracownika

DOŁĄCZ DO NAS, a my zaoferujemy Ci:

- Przygotowanie do wykonywania pracy (szkolenia, wsparcie trenera)
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
- Wypłacane na czas wynagrodzenie (podstawa + premia wynikowa)
- Konkursy sprzedażowe z nagrodami
- Elastyczny czas pracy

Nasze OCZEKIWANIA :

- Umiejętność nawiązywania kontaktów
- Optymizm i pozytywne nastawienie do pracy
- Wysoka kultura osobista
- Ukierunkowanie na rozwój i osiąganie sukcesów zawodowych
- Nie musisz mieć doświadczenia !

Zakres OBOWIĄZKÓW Twojej pracy:

- Telefoniczny kontakt i sprzedaż produktów sieci komórkowej Plus
- Profesjonalne Doradztwo Handlowe
- Budowa relacji z klientem

Jeśli chcesz DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU, wyślij nam swoje CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Mapa ChorzówProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Doradca Telefoniczny SIEĆ PLUS

Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję