Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów.

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez piotr.podbial (osoba prywatna) -

Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów.

Pełna treść ogłoszenia Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów.

OGŁOSZENIE

BetaMed S.A. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mikołowskiej 100a/802, ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego przy ul. Racławickiej 20a w Chorzowie, o pow. 93,42m, przeznaczonego na działalność prowadzenia kawiarni na czas określony - 5 lat.

Przedmiotowy lokal zostanie udostępniony w stanie deweloperskim. Aranżacja lokalu wymagać będzie uzyskania zgody od wynajmującego.

Oględziny lokalu są możliwe od 18 listopada 2014 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 519-304-851.

Osoby prawne lub fizyczne zainteresowane najmem przedmiotowego lokalu użytkowego mogą składać oferty osobiście lub za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi pocztowe lub kurierskie w zamkniętych kopertach z opisem OFERTA NAJMU LOKALU UŻYTKOWEGO PRZY UL. RACŁAWICKIEJ 20A W CHORZOWIE NA PROWADZENIE KAWIARNI w terminie do dnia 9.12.2014 r. do godz. 12:00 w siedzibie firmy BetaMed S.A. przy ulicy Mikołowskiej 100a/802 w Katowicach.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 09.12.2014 r. o godz. 12:00 w siedzibie firmy BetaMed S.A. przy ulicy Mikołowskiej 100a w Katowicach w pokoju 802 (sekretariat).

Po podanym terminie nie będą przyjmowane dalsze oferty oraz niedopuszczalna jest zmiana w ofertach już złożonych.


OFERTA WINNA ZAWIERAĆ NASTĘPUJĄCE DANE ORAZ ZAŁĄCZNIKI:
Imię, nazwisko i adres lub nazwę oraz siedzibę firmy.
Datę sporządzenia oferty i datę związania ofertą.
Proponowaną cenę za 1 m netto (cena nie obejmuje opłat za media oraz wywozu śmieci).
Aktualny wypis z CEiIDG lub wypis z KRS.
Konkurs jest ważny bez względu na liczbę złożonych ofert.
BetaMed S.A. zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

Szczegółowych informacji w powyższej sprawie można uzyskać w siedzibie firmy BetaMed S.A. w Katowicach (pokój 812), tel. 519-304-851 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16-00.

Osoba do kontaktu: Piotr Podbiał

Mapa ChorzówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów. ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chorzów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj