Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów.

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez piotr.podbial (osoba prywatna) -

Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów.

Pełna treść ogłoszenia Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów.

OGŁOSZENIE

BetaMed S.A. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mikołowskiej 100a/802, ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego przy ul. Racławickiej 20a w Chorzowie, o pow. 93,42m, przeznaczonego na działalność prowadzenia kawiarni na czas określony - 5 lat.

Przedmiotowy lokal zostanie udostępniony w stanie deweloperskim. Aranżacja lokalu wymagać będzie uzyskania zgody od wynajmującego.

Oględziny lokalu są możliwe od 18 listopada 2014 r. po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod numerem telefonu 519-304-851.

Osoby prawne lub fizyczne zainteresowane najmem przedmiotowego lokalu użytkowego mogą składać oferty osobiście lub za pośrednictwem podmiotu świadczącego usługi pocztowe lub kurierskie w zamkniętych kopertach z opisem OFERTA NAJMU LOKALU UŻYTKOWEGO PRZY UL. RACŁAWICKIEJ 20A W CHORZOWIE NA PROWADZENIE KAWIARNI w terminie do dnia 9.12.2014 r. do godz. 12:00 w siedzibie firmy BetaMed S.A. przy ulicy Mikołowskiej 100a/802 w Katowicach.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 09.12.2014 r. o godz. 12:00 w siedzibie firmy BetaMed S.A. przy ulicy Mikołowskiej 100a w Katowicach w pokoju 802 (sekretariat).

Po podanym terminie nie będą przyjmowane dalsze oferty oraz niedopuszczalna jest zmiana w ofertach już złożonych.


OFERTA WINNA ZAWIERAĆ NASTĘPUJĄCE DANE ORAZ ZAŁĄCZNIKI:
Imię, nazwisko i adres lub nazwę oraz siedzibę firmy.
Datę sporządzenia oferty i datę związania ofertą.
Proponowaną cenę za 1 m netto (cena nie obejmuje opłat za media oraz wywozu śmieci).
Aktualny wypis z CEiIDG lub wypis z KRS.
Konkurs jest ważny bez względu na liczbę złożonych ofert.
BetaMed S.A. zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

Szczegółowych informacji w powyższej sprawie można uzyskać w siedzibie firmy BetaMed S.A. w Katowicach (pokój 812), tel. 519-304-851 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16-00.

Osoba do kontaktu: Piotr Podbiał

Mapa ChorzówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego - Chorzów. ,Kontakt


Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Ruch Chorzów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chorzów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj