Kreatywne Imprezy Urodzinowe

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez lunaart1 (osoba prywatna) -

Kreatywne Imprezy Urodzinowe

Pełna treść ogłoszenia Kreatywne Imprezy Urodzinowe

Szanowni Solenizanci, Solenizantki, Rodzice i wszyscy zainteresowani .
Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Luna-Art z Chorzowa i organizowania swoim pociechom twórczych imprez urodzinowych.
W czasach, kiedy wszystko odbywa się szybko i wg tych samych szablonów, chcemy zaproponować coś zupełnie innego, twórczego i zabawnego.
W czasie naszych imprez urodzinowych lub okolicznościowych, uczestnicy nie tylko będą się dobrze bawić, ale będą mieli okazję poznać różne techniki rękodzieła, dzięki którym wykonają niepowtarzalne pamiątki.

W zależności od potrzeb, możemy przygotować różne scenariusze i formy imprezy.
Urodziny z rękodziełem - impreza, w czasie której uczestnicy poznają jedną lub dwie techniki rękodzieła i wykonają swoje niepowtarzalne ozdoby.
Ilość i rodzaj technik uzależniona jest od ilości osób, wieku i indywidualnych ustaleń.
Techniki, które mogą się pojawić :

- tworzenie ozdób decoupage
- tworzenie ozdób witrażowych
- tworzenie ozdób mozaikowych
- tworzenie biżuterii
- tworzenie świec
- tworzenie rzeźb z tkaniny
- tworzenie ozdób z modeliny
- tworzenie ozdób z papierowej wikliny
- tworzenie okolicznościowych notesów, ramek i ozdób scrapbookingowych
- malowanie koszulek

Czas trwania ok. 3 godziny.
Ceny uzależnione są od ilości osób i wybranej techniki (technik), ale na pewno są dostępne dla każdej kieszeni..

Urodziny twórcze - impreza przeprowadzana wg różnych, dopasowanych do potrzeb, scenariuszy. W czasie imprezy dzieci będą realizować dany temat wykonując własnoręcznie rekwizyty, ucząc się zabaw, tworząc przedstawienia.
Przykładowe scenariusze :

- dziewczyńskie spotkanie - tworzenie biżuterii, ozdób, szkatułek na skarby, zabawy taneczno-rytmiczne
- w świecie lalek - własnoręczne tworzenie lalek i strojów dla nich, domków dla lalek, zabawy z wykorzystaniem nowych zabawek
- chłopcy w akcji - własnoręczne tworzenie samochodów i innych pojazdów stworzonych przez wyobraźnię dzieci, zabawy z wykorzystaniem nowych zabawek
- postać z marzeń - dzieci przywołują z wyobraźni postać, którą chcieli by się stać i tworzą do niej rekwizyty i stroje. Zabawa szczególnie podoba się chłopcom, którzy mogą stworzyć postać swojego superbohatera.
- tematyczne urodziny - 'w świecie piratów'; 'na dzikim zachodzie'; 'w krainie bajek' ; 'dookoła świata' - w czasie takich imprez dzieci tworzą rekwizyty i scenografię oraz poznają zabawy potrzebne do realizacji danego scenariusza.

W czasie wszystkich imprez wykorzystujemy proste, łatwo dostępne materiały, tak żeby nie ograniczać kreatywności dzieci i pozwolić im stworzyć takie elementy, jakie sobie wymyśliły. Dzięki temu miejsce imprezy może zamienić się w prawdziwie twórczą pracownię, gdzie zabawa przeplata się z kreatywnym działaniem.

Czas trwania - ok 3-5 godzin. .
Cena uzależniona jest od rodzaju scenariusza, czasu trwania, ilości dzieci.
Każdy scenariusz dopasowujemy do wieku i możliwości dzieci.

Serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy twórczą zabawę i sympatyczną atmosferę, która na długo zagości w pamięci.

Mapa ChorzówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kreatywne Imprezy Urodzinowe


Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chorzów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj