Kreatywne urodziny

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez lunaart.impreza (osoba prywatna) -

Kreatywne urodziny

Pełna treść ogłoszenia Kreatywne urodziny

Szanowni Solenizanci, Solenizantki, Rodzice i wszyscy zainteresowani .
Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Luna-Art z Chorzowa i organizowania swoim pociechom twórczych imprez urodzinowych.
W czasach, kiedy wszystko odbywa się szybko i wg tych samych szablonów, chcemy zaproponować coś zupełnie innego, twórczego i zabawnego.
W czasie naszych imprez urodzinowych lub okolicznościowych, uczestnicy nie tylko będą się dobrze bawić, ale będą mieli okazję poznać różne techniki rękodzieła, dzięki którym wykonają niepowtarzalne pamiątki.

W zależności od potrzeb, możemy przygotować różne scenariusze i formy imprezy.
Urodziny z rękodziełem - impreza, w czasie której uczestnicy poznają jedną lub dwie techniki rękodzieła i wykonają swoje niepowtarzalne ozdoby.
Ilość i rodzaj technik uzależniona jest od ilości osób, wieku i indywidualnych ustaleń.
Techniki, które mogą się pojawić :

- tworzenie ozdób decoupage
- tworzenie ozdób witrażowych
- tworzenie ozdób mozaikowych
- tworzenie biżuterii
- tworzenie świec
- tworzenie rzeźb z tkaniny
- tworzenie ozdób z modeliny
- tworzenie ozdób z papierowej wikliny
- tworzenie okolicznościowych notesów, ramek i ozdób scrapbookingowych
- malowanie koszulek

Czas trwania ok. 3 godziny.
Ceny uzależnione są od ilości osób i wybranej techniki (technik), ale na pewno są dostępne dla każdej kieszeni..

Urodziny twórcze - impreza przeprowadzana wg różnych, dopasowanych do potrzeb, scenariuszy. W czasie imprezy dzieci będą realizować dany temat wykonując własnoręcznie rekwizyty, ucząc się zabaw, tworząc przedstawienia.
Przykładowe scenariusze :

- dziewczyńskie spotkanie - tworzenie biżuterii, ozdób, szkatułek na skarby, zabawy taneczno-rytmiczne
- w świecie lalek - własnoręczne tworzenie lalek i strojów dla nich, domków dla lalek, zabawy z wykorzystaniem nowych zabawek
- chłopcy w akcji - własnoręczne tworzenie samochodów i innych pojazdów stworzonych przez wyobraźnię dzieci, zabawy z wykorzystaniem nowych zabawek
- postać z marzeń - dzieci przywołują z wyobraźni postać, którą chcieli by się stać i tworzą do niej rekwizyty i stroje. Zabawa szczególnie podoba się chłopcom, którzy mogą stworzyć postać swojego superbohatera.
- tematyczne urodziny - 'w świecie piratów'; 'na dzikim zachodzie'; 'w krainie bajek' ; 'dookoła świata' - w czasie takich imprez dzieci tworzą rekwizyty i scenografię oraz poznają zabawy potrzebne do realizacji danego scenariusza.

W czasie wszystkich imprez wykorzystujemy proste, łatwo dostępne materiały, tak żeby nie ograniczać kreatywności dzieci i pozwolić im stworzyć takie elementy, jakie sobie wymyśliły. Dzięki temu miejsce imprezy może zamienić się w prawdziwie twórczą pracownię, gdzie zabawa przeplata się z kreatywnym działaniem.

Czas trwania - ok 3-5 godzin. .
Cena uzależniona jest od rodzaju scenariusza, czasu trwania, ilości dzieci.
Każdy scenariusz dopasowujemy do wieku i możliwości dzieci.

Serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy twórczą zabawę i sympatyczną atmosferę, która na długo zagości w pamięci.

Mapa ChorzówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Kreatywne urodziny


Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chorzów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj