Magazynier/Picker (MMP/03/16)

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez j.grabka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Magazynier/Picker (MMP/03/16)

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier/Picker

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

Kompletowanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek.
Przyjęcia/wydawanie dostaw towaru.
Rozmieszczanie towarów w magazynie.
Lekkie prace magazynowe.
Utrzymywanie porządku w magazynie.

Wymagania:

Dyspozycyjność.
Zaangażowanie i motywacja do pracy.
Dobra organizacja pracy.
Uczciwość, sumienność i dokładność.
Praca w systemie trzyzmianowym (6-14-22).

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
Pracę w stabilnej firmie, w pełnym wymiarze godzin.
Pracę od poniedziałku do piątku.
Gwarantowane ubezpieczenie.
Przyjazną atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Mapa ChorzówProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Magazynier/Picker (MMP/03/16)

Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję