Operator wózka widłowego wysokiego składu

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez j.grabka (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Operator wózka widłowego wysokiego składu

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Nr ref: MIDO/07/15

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

Obsługa wózka widłowego wysokiego składu.
Praca na magazynie.
Przewożenie paczek z gadżetami reklamowymi.
Prace magazynowe związane z wysyłką towaru.

Wymagania:

Umiejętność obsługi wózka widłowego wysokiego składu.
Dyspozycyjność (praca na zmiany 6-14, 14-22).
Rzetelność.
Spostrzegawczość.
Umiejętność prawidłowego i szybkiego wykonywania poleceń.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
Pracę w systemie dwuzmianowym.
Pracę w renomowanej firmie.
Możliwość awansu.
Gwarantowane ubezpieczenie.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Mapa ChorzówProfil założony 12 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Operator wózka widłowego wysokiego składu

Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję