Opieka do 65-letniej pani 300 EUR premii świątecznej!

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez Aterima Med (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opieka do 65-letniej pani 300 EUR premii świątecznej!

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Saarbrcken
Numer referencyjny: OOS/DE/09.12S

Obowiązki:

Do opieki jest pani (65 l.), która ma cukrzycę, niedowidzi oraz ma wszczepioną zastawkę serca. Pani porusza się przy balkoniku, potrzebuje asekuracji przy wstawaniu/siadaniu oraz podczas kąpieli. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać insulinę oraz założyć rajstopy uciskowe. Rolą Opiekunki będzie przygotowywanie posiłków zgodnych z dietą, robienie zakupów oraz dbanie o odzież podopiecznej (pranie i prasowanie). Do sklepu można jeździć samochodem. Podopieczna jest osoba małomówną, większość dnia spędza siedząc w fotelu i słuchając radia.

Warunki mieszkaniowe:

Oferta znajduje się w dużym mieście na południu Niemiec. Pani mieszka na parterze domu wielorodzinnego. Zajmuje 3-pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój z telewizorem. W domu jest kot. W tym samym mieście mieszka rodzina seniorki, chętnie ją odwiedza i pomaga przy opiece lub większych zakupach.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- najwyższe na rynku premie świąteczne gwarantowane w umowie,
- dodatkowe premie za wyjazd w październiku lub w listopadzie, łącznie do 300 EUR premii!
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek! Więcej na zaopiekowani.pl

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 325065588,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 ? oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na aterima-med.pl

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED w Katowicach
ul. Opolska 17-19, lok. 110
40-084 Katowice
tel.: 32 506 55 88
fax: 32 506 55 89

Mapa ChorzówProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opieka do 65-letniej pani 300 EUR premii świątecznej!

Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję