Opiekunka do pani na 1 miesiąc

KONTAKT

Katowice - Dodane przez Aterima Med (firma) -

Pełna treść ogłoszenia Opiekunka do pani na 1 miesiąc

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów, którym oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Oczekujemy znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym i doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą.

Miejsce pracy: Niemcy, Markt Schwaben
Numer referencyjny: OOS/DE/10.01R

Obowiązki:

Opieki wymaga 85-letnia pani (165 cm wzrostu, ok. 80 kg wagi). Pani jest osobą mobilną, chodzi przy balkoniku. Seniorka ma demencję oraz nadciśnienie. Asekuracyjnie na dzień zakładane są pieluchomajtki. Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby założyć seniorce rajstopy uciskowe. Do zadań Opiekunki będzie należało dbanie o higienę podopiecznej: mycie, kąpiel, pomoc w ubieraniu oraz przy porannej toalecie. Osoba sprawująca opiekę odpowiada za przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek w domu, troszczenie się o odzież podopiecznej oraz robienie zakupów. Gotuje się według własnego uznania, seniorka lubi smacznie zjeść.

Warunki mieszkaniowe:

Oferta w okolicach Monachium. Pani mieszka sama. Dla Opiekunki jest do dyspozycji osobny pokój z telewizorem z dostępem do polskich programów. Są tanie połączenia telefoniczne do Polski. W tej samej miejscowości mieszka córka seniorki, często ją odwiedza oraz w razie potrzeby może pomóc w opiece.

W ATERIMA MED zapewniamy:
- legalne i bezpieczne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek,
- pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
- sprawdzone i pewne miejsca pracy,
- pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
- ofertę dopasowaną do doświadczenia, znajomości języka oraz możliwości Opiekuna,
- stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
- zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
- stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Dołącz do najlepiej zaopiekowanych Opiekunek! Więcej na zaopiekowani.pl

Gdzie możesz nas znaleźć?
- zadzwoń 325065588,
- wyślij SMS o treści OPIEKA pod numer 668 898 940 - oddzwonimy!
- odwiedź jedno z naszych biur rekrutacyjnych lub umów się na spotkanie bliżej Ciebie. Szczegóły na aterima-med.pl

ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
Biuro Rekrutacyjne ATERIMA MED w Katowicach
ul. Opolska 17-19, lok. 110
40-084 Katowice
tel.: 32 506 55 88
fax: 32 506 55 89

Mapa KatowiceProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Opiekunka do pani na 1 miesiąc

Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję