Pracownik Contact Center

KONTAKT

Katowice - Dodane przez rekrutacja.cc (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik Contact Center

Miejsce pracy: Chorzów ul. Katowicka 47
Biurowiec Silesia Office Center

Contact Center to niezwykle szybko rozwijająca się branża, która zapewnia zatrudnienie jak i wysokie zarobki.

Warto zdobyć takie doświadczenia pracując w Liberty Poland S. A !

U Nas będziesz pracował:
- w bardzo dogodniej lokalizacji - centrum Chorzowa
- w dogodnych godzinach - grafik ustalany tygodniowo
- otrzymasz podstawę wynagrodzenia - stawka nawet do 12 zł
- a do tego premie - nawet do 2000 zł

OBOWIĄZKI:
- telefoniczna sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego
(projekt Plus i Cyfrowy Polsat)
- profesjonalne reprezentowanie firmy

WYMAGANIA:
- łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy telefonicznej,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- orientacja na cel,
- dobra dykcja,
- umiejętność obsługi komputera i sprawnego pisania na klawiaturze,
- doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta - mile widziane.

OFERUJEMY:
- oferta dotyczy pracy umowę-zlecenie (odprowadzamy składki do ub. zdrowotnego),
- profesjonalne szkolenia,
- bardzo dobre warunki pracy,
- elastyczne godziny pracy (system dwuzmianowy),
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),
- zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze obsługi klienta indywidualnego

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Mapa KatowiceProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik Contact Center

Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Ruch Chorzów !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Hotel Skaut w Chorzowie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję