Rzuć palenie SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT

KONTAKT

Chorzów - Dodane przez NEOMED (firma) -

Rzuć palenie SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT

Pełna treść ogłoszenia Rzuć palenie SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT

Najskuteczniejszą obecnie metodą zwalczania głodu nikotynowego(nałogu palenia papierosów) jest metoda Biorezonansu magnetycznego . Metoda ta jest zupełnie bezpieczna, bezbolesna, bezinwazyjna i przetestowana w 30-to letniej praktyce europejskich terapeutów.

Przed przystąpieniem do zabiegu należy zapalić papierosa, którego niedopałek umieszczony zostaje w aparacie. Osoba poddawana terapii podłączona jest do urządzenia poprzez specjalne elektrody. Po włączeniu odpowiedniego programu w komputerze, w organizmie zachodzi reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego.

Druga funkcja jaka zachodzi w organizmie, to detoksykacja, czyli oczyszczanie organizmu z toksyn. Proces ich usuwania zachodzi przez skórę, nerki i jelita. W związku z tym w dniu terapii należy wypić 1.5l wody mineralnej nie gazowanej, aby ułatwić proces ich wydalania. Zalecane są częste kąpiele.

W ciągu najbliższych dni pozostaje opanowanie odruchowego sięgania po papierosa, w czym niewątpliwie pomaga uczciwe wyzbycie się papierosów z bezpośredniego otoczenia.
Ciekawym doświadczeniem jest brak potrzeby zapalenia nawet w towarzystwie palących. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros w przyszłości - choć nie smakuje, powoduje "wpisanie" głodu na nowo. Najczęściej równa się to z powrotem do nałogu. W tej sytuacji należy zabieg wykonać jeszcz raz. Nie zaleca się stosowania środków wspomagających zawierających nikotynę (gumy, plastry).

Skuteczność metody jest bardzo imponująca. Po jednym zabiegu 90% ludzi nie pali (bezterminowo)!. Pozostałe 10% to osoby, u których nastąpiła redukcja głodu nikotynowego. Wówczas wskazane jest skorzystać z jeszcze jednej wizyty. Rzeczą bardzo istotną dla palaczy jest fakt, że nie ma znaczenia staż palenia i ilość wypalonych papierosów.

Używasz PAPIEROSA ELEKTRONICZNEGO (e-papierosa) uważaj ! może być bardziej szkodliwy od zwykłego papierosa.Przynieś wkład (olejek) a pomożemy ci rzucić również ten nałóg.

NIE PUSZCZAJ Z DYMEM SWOICH WŁASNYCH PIENIĘDZY !

Jedna paczka papierosów dziennie to ponad 5 000 zł. na rok.

Z NAMI Ł A T W O * R Z U C I S Z * P A L E N I E ! ! !

PYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE CENOWE.

SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ul.Jana Pawła II 1 (obok Centrum Oparzeń)
Rejestracja w Przychodni MEDICO tel.* 32 220 02 00
Przyjęcia od godz. 13 00 lub od 16 00

Mapa ChorzówProfil założony około 5 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - Rzuć palenie SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE terapia antynikotynowa, biorezonans magnetyczny BRT


Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chorzów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj