Ustawienia metodą Berta Hellingera Lublin.

KONTAKT

Katowice - Dodane przez info30 (osoba prywatna) -

Ustawienia metodą Berta Hellingera Lublin.

Pełna treść ogłoszenia Ustawienia metodą Berta Hellingera Lublin.

Warsztat ustawień systemowych metodą Berta Hellingera


Jesteś psychologiem, psychoterapeutą, studentem lub absolwentem? Interesujesz się zagadnieniami psychologii, pedagogiki, terapii? Chciałbyś wziąć udział w grupowej sesji terapeutycznej i zobaczyć warsztat pracy terapeuty, poszerzyć swoje horyzonty i poznać ciekawą metodę terapii grupowej? Przyjdź na terapię ustawień systemowych, metodą niemieckiego psychoterapeuty Berta Hellingera!

NA CZYM POLEGAJĄ USTAWIENIA SYSTEMOWE?
Punktem wyjścia jest założenie poczynione przez Hellingera, że istnieje pewien pierwotny porządek, regulujący losy różnych grup, szczególnie rodzin, który decyduje o bardzo silnych powiązaniach ich historii życiowych. Każda osoba w grupie, ma swoje jasno określone miejsce i musi być akceptowana. Jeżeli ktoś zostaje pominięty, czy wykluczony, system zostaje zaburzony i wymaga zadośćuczynienia, które przechodzi na kolejne pokolenia, aż do momentu wyrównania się rachunku.

JAK PRZEBIEGA USTAWIENIE?
Jest to terapia grupowa. Terapeuta przygląda się problemowi pacjenta w kontekście systemu rodzinnego. Osoba, szukająca pomocy, bierze udział w terapii, w której uczestniczą również tzw. obserwatorzy inni uczestnicy sesji. Ich rola podobna jest to roli aktorów w psychodramie.
W trakcie ustawienia wcielają się oni w członków społeczności jakiej dotyczy problem klienta. Następnie mówią o swoich odczuciach. Można dzięki temu wyjawić prawdziwe emocje, pobudki oraz cele reprezentowanych przez nich osób.

Kiedy sytuacja jest klarowna, terapeuta pomaga ustawić osoby w prawidłowym porządku, jaki powinien mieć miejsce w życiu, oraz wypowiedzieć słowa potrzebne do uzdrowienia relacji.

CO ZYSKASZ?
Weźmiesz udział w terapii grupowej, zobaczysz jak przebiega rozwiązanie problemów, przyjrzysz się pracy terapeuty w tej metodzie, obserwując klinikę przypadku. Będziesz mógł uczestniczyć w terapii jako obserwator, reprezentant, lub jeśli sam chcesz rozwiązać jakiś problem jako klient.

INFORMACJE, termin:
Zapisy: biuro@ unlimitedgroup.pl lub 533 993 337
strona: cs.unlimitedgroup.pl

Serdecznie zapraszamy Unlimited Group Polska Centrum Szkoleń!

Mapa KatowiceProfil założony około 3 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ustawienia metodą Berta Hellingera Lublin.


Polecane, ciekawe strony z Chorzowa. Prowadzisz serwis o Chorzowie lub zwiazany z Chorzów - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Mieszkanców Miasta Chorzów !Zobacz stronę Portal Miata Chorzów !Zobacz stronę eChorzów !Zobacz stronę Chorzowskie Centrum Kultury !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !Zobacz stronę Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie !Zobacz stronę Portal Miejski Chorzowa !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Chorzów City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Chorzowa: Katowice ogłoszenia - Bytom darmowe ogłoszenia - Sosnowiec ogłoszenia bezpłatne - Zabrze ogłoszenia - Będzin sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Chorzów City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj